تولید کننده انواع رول ، کیسه -نایلون شیرینگ پلی اتیلنی -کیسه های چاپی و صنعتی تا 8رنگ
صادرات به تمامی کشورهای خاورمیانه ، خاور دور و آسیای میانه 

شرکت زرين نايلون پارسيان آمادگی دارد تا نسبت به انجام صادرات نایلون ، نایلکس ، سلفون ، فریزر ، زباله (به صورت بسته بندی و همچنین فله ای و کیسه ای )دستکش یکبار مصرف ، سفره ، متالایز و سایر محصولات خود به کشورهای آذربایجان - ارمنستان - پاکستان - اربکستان - قرقیزستان - عراق - کویت - امارت متحده عربی - قطر و سایر کشورهای همجوار اقدام نماید.

و آماده عقد قرارداد با بازرگانان ، تجار ، ارگانها ، سازمان ها ، شرکت ها ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، دست اندرکاران و متقاضیان صادرات در منطقه خاورمیانه ،‌تهران و شهرستانها می باشد .

این شرکت برای عقد قراردادهای پیش فروش برای صادرات به کشورهای مذکور اعلام آمادگی میکند .

بازرگانان و دست اندرکاران و متقاضیان صادرات نایلون به کشورهای مذکور میتوانند جهت بررسی موضوع و عقد قرارداد با ما تماس بگيريد. این شرکت با اختصاص بهترین مسیر سرمایه گذاری ، اهداف بلند مشتریان محترم خود که همانا دسترسی به بهره برداری بهینه و اقتصادی و تداوم کار می باشد را تامین و با توجه به تجارت پیش پای آن عزیزان قرار خواهد داد.

ما مقدم مشتریان محترمی که کیفیت را سرلوحه کار خویش می دانند گرامی داشته و بر این باوریم که : کیفیت تنها را پایداری هر صنعت است ... و با اندیشه تولید در سطح انبوه با کیفیتی متمایز همچنان به پیش می تازیم تا قلل کیفیت جهانی را از آن خود سازیم

  • نظرسنجي
نظر شما درباره محصولات ما چيست؟
شما مي توانيد نظر خود را در صفحه نظرسنجي به صورت نوشتاري بيان كنيد.
مشاهده نتايج
اخبار ليست كامل اخبار
news
نمایشگاه 93تاريخ ارسال: 1393/08/05
نمایشگاه 93بيشتر

اطلاعات تماس


تلفن: 66384670 (021)
فكس: 66384674 (021)
ايميل: info{a} znparsian.com
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شركت زرين نايلون پارسيان مي باشد.
طراحي سايت توسط شركت دبيرا